bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

FDA Onaylı Altın İğne Tedavisi

FDA onaylı Secret Duo altın iğneli radyofrekans uygulamaları günümüzdeki en etkili ameliyatsız yüz gençleştirme (Anti Aging) yöntemlerinden biridir. Kırışıklık ve Cilt Yenileme Tedavisi olarak uygulanır.

Altın iğneli radyofrekans uygulaması ile tedavi sonrasında hastada son derece kısa bir sürede etkin bir iyileşme ve toparlanma süreci elde edilir. Bu tekniğin sahip olduğu 0,5 ile 3,5 mm derinliklere inebilen mikro altın iğneler sayesinde uygulama yapılan alanın tamamına stabil ve homojen bir şekilde radyofrekans enerjisi vermek mümkündür. Gençlik Işıltısına sahip olmak isteyen bireylerin günümüzde yöneldiği bir yöntemdir.

Anti Aging ile Yaşlanmaya Son !

Altın İğne Tedavisi Kapsamında Bulunan Anti Aging ( Yaşlanma Karşıtı ) Tedavi ile Pürüzsüz ve Kırışıklıksız Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz

Yaşlanma belirtileri ile mücadelede hem deri hem de deri altı dokularını sıkılaştırıp tedavi eden altın iğneli radyofrekans uygulamaları günümüzdeki en etkili ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerindendir.

Cilt Kırışıklıklarınıza Son !

RF Mikroiğnelemede Yeni Standart
Devrim yaratan gelişmiş teknolojilerimiz ile RF mikro iğnelemeyi yeni seviyelere taşıyoruz. Secret Duo cihazımızın sağladığı çok yönlülük, hastalarımızın özel ihtiyaçlarına göre tedaviyi mümkün kılıyor.

Altın İğne Radyofrekans kontrollü ve hedefe yönelik bir şekilde cildin derin katmanlarını ısıtır ve kolajen dokusunu canlandırır. Bu tedavi, daha genç, daha parlak ve doğal bir görünüm için cildin rengini ve dokusunu iyileştirir. Baby Face bir görünüme sahip olmak için altın iğne tedavisini tercih edebilirsiniz.

Altın İğne İle Cilt Yenileme

Radyofrekans ile cildinizin pürüzsüz bir dokuya sahip olması mümkün. Altın İğne Tedavisi derinizin alt kısımlarındaki kolajen dokuyu harekete geçirir ve cildinizi yeniler. Kırışıklık ve İnce çizgilerden kurtulmanızı sağlar.

Cildinizi sıkılaştırır , gençleştirir ve  yeniden şekillendirir. Herşeyden daha önemlisi ise Altın İğne tedavisi geçici değil kalıcı bir yöntemdir. Kolajen dokunuzdaki iğneler kesinlikle pullanmaya, soyulmaya yol açmaz, cerrahi bir girişim içermez. Her Türlü ciltte ve ten renginde sonuç alınabilmekte ve kullanılabilmektedir.

2023 Fiyatı Nedir?

Fiyat bilgisi alıp işlem hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kanunen fiyat ve ücret bilgisi web ortamında paylaşımı yapılamamaktadır. Bilgi almak için bize telefondan ya da whatsapp üzerinden ulaşın.